Serve strong.
Dig Fierce.
Spike hard.
Tectum Achel

Mini(gemend)/u11   evi loenders /Amelie Nulens/ jade bernaerts

Trainingsmomenten: donderdag 16.15-17.30 u en zaterdag 9.15-10.30u Hamont Lo


U11
jade bernaerts

Noa-Isa Claes

Janne Klarenbeek

Marit Bergs

Benthe Handels

Caro Emmers

U13 a meisjes Heidi Cox

Woensdag 17.30u-19u     vrijdag 18-19.30


Nanou Franco

Sanne De haan

Ymke Joosten

Marie Schenk

Amélie Kuppens

Evi Kroon

U13 b meisjes Fransen

Woensdag 17.30u-19u     vrijdag 18-19.30


Janne Driesen

Merlen Teppers

Mia Claes

Lisa Emmers

Aubane Lesuisse

U13c meisjes Arlette Eben

Woensdag 17.30u-19u     vrijdag 18-19.30


Kealey Spaas

Nina Mensch

Yinthe Kuppens

Alexia

U15 meisjes  Loenders Evi

Woensdag 15.45-17.15u     donderdag 18.30-20u


Mirthe Bosmans

Merel Joosten

Lisa Marangolo

Yllka Maxhuni

Anna Nulens

Victoire Schoofs

Van Samang Rhune

Gijbels Christina

Trainer/coach                      Evi Loenders
Assistant trainer                  Hanne Engels

Trainingsmomenten            Woensdag    15.45 - 17.15
                                            Donderdag   18.30 - 20.00

U17 meisjes   Engelen Yannick

Woensdag 17.30-1900   vrijdag 18-19.30u


Nele Schenk

Anouk Driesen

Jessie Driesen

Femke Driesen

Emma Joosten

Jeau Kuppens

Laura Heunen

Amelie Nulens

Maud Rooymans

U17 jongens  simons yvo

Woensdag 19-2030u   vrijdag 18-19.30

 

Teun Boonen

Bo Draaijer

Yolbe Cuyvers

Pieter Gorssen

Bjorn Apers

Joren Schmidt

Rik Munters

Wout Van Bree

Max Nijsen

Daan Coenjaerts

Heren d   yvo Simons

Woensdag 19-20.30    vrijdag   19.30-21u


Driek Boonen

Pieter Boonen

Robbe Schmidt

Michiel Vanderhenst

Jorne Bernaerts

Sven Va n Bree

Jonas Van Moorsel

Bjorn Apers

Yolbe Cuyvers

Bo Draaijer

Joren Schmidt

Teun Boonen

Heren c  Van seggelen Fred

Vrijdag 21-22.30u

 

Boonen Jan

Engels Willem

Hendriks Ruben

Hendriks Simon

Leyssen Philippe

Munters Thys

Munters Tim

Scheurmans Woud

Timmermans Brecht

Kesters Liam

Heren B  Wietse Baillien

Woensdag 20.30-22.15u    vrijdag 20.30-22.15u

 

Brouwers Joris    1

Emmers Kevin     6

Engelen Yannick    3

Engelen Mats    12

Engels Martijn   4

Gijbels Michiel    2

Lauwers Bert     10

Vandijck Steven   14

Weltens Koen   16

Jaeken Simon   9

Van Moorsel Wout   8

Boonen Hendrik   11

…………………….. ???    5