Serve strong.
Dig Fierce.
Spike hard.
Tectum Achel

Mini´s

Donderdag 16u-17u15 in Achel,      zaterdag 9u15-10u30 in Hamont

Line Plessers
Kato Theuwissen
Jens Das 
Martin Mernier
Simon Mernier
Alexia

Niet op foto Eline Jansen

U11 (2-2) Evi loenders /Geert Jaeken

Trainingsmomenten: donderdag 16.00-17.15 u en zaterdag 9.15-10.30u Hamont Lo

 

1 Ellen Vandekerkhof
2 Linde Cox
5  Willem Van Mierlo
6 Lauren Thijs
7 Lucas Jaeken
8 Emiel Nulens 

 

 

U11 (3-3) Jade Bernaerts

Trainingsmomenten: 

1 Annelien Scheelen
2 Janne Klarenbeek
3 Benthe Handels
4 Marit Bergs
5 Caro Emmers

U11 jongens ( 3/3 )

Trainer/Coach : Arlette Eben + Geert Jaeken

Training             Woensdag 17.30 tot 19.30 uur ( wordt nog juist
                          afgesproken ) in Achel

                          Zaterdag 9.05 tot 10.30 uur ( Sportschuur in Hamont )

 

  1. Emiel Nuelens
  2. Willem Van Mierlo
  3. Martin Mernier
  4. Lucas Jaeken
  5. Simon Mernier
  6. Ellen Vandekerkhof

 

U13 meisjes

Trainer / Coach : Jade Bernaerts

Training               Maandag 17.30 tot 19.15 uur

                            Donderdag 18.00 tot 20.00  uur

  1. Noa-Isa Claes
  2. Fenne Kuppens
  3. Lotte Jans
  4. Janne Klarenbeek
  5. Lore Goosens
  6. Benthe Handels
  7. Kaat Gorsen
  8. Linde Cox
  9. Lauren Thijs
  10. Caro Emmers
  11. Marith Bergs
  12. Annelien Schelen

U15 meisjes

Trainer/Coach : Evi Loenders

Training             Woensdag 16.00 tot 17.30 uur

                           Vrijdag      18.00 tot 19.30 uur

  1. Nanou Franco
  2. Janne Driesen
  3. Alexia Juez-Guillen
  4. Lisa Emmers
  5. Ymke Joosten
  6. Marie Schenk
  7. Ynthe Kuppens
  8. Nina Mensch
  9. Sanne De Haan
  10. Aubanne Lesuisse

U17 meisjes  Jos Fransen

Training         Woensdag   17.30 - 19.00  
                       Vrijdag 18.00 - 19.45

 

  1. Anna Nuelens
  2. Merel Joosten
  3. Lisa Marangolo
  4. Victoire Schoofs
  5. Ylka Maxhuni
  6. Rhune Van Samang
  7. Cristina Gijbels
  8. Amelie Kuppens
  9. Mirthe Bosmans